Národní přehlídka dětských recitátorů

21.05.2014, 16:42, Obec Dětenice

Eva Voláková bude reprezentovat naši obec v národním kole dětských recitátorů 13.-15.6.2014 ve Svitavách.

Dne 16.4.2014 zvítězila členka kroužku Korálovky Dětenice Eva Voláková v krajském kole soutěže dětských recitátorů v Hradci Králové a byla vybrána do celostátního kola dětské recitace, která se bude konat 13.-15.6.2014 ve Svitavách.

43. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA A DÍLNA DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ
Dětská scéna, Svitavy 13.–19. června 2014

Milé recitátorky a milí recitátoři,
milí učitelé, vedoucí, rodiče,

srdečně Vám blahopřejeme k postupu na Celostátní přehlídku a dílnu dětských recitátorů. Jako pořadatelé se budeme snažit zorganizovat celou přehlídku tak, aby vše probíhalo klidně a v příjemné pohodě. Moc si přejeme, aby se Vám u nás opět líbilo a abyste dlouho v dobrém
na Svitavy vzpomínali.

Přehlídka se koná od pátku 13. června do neděle 15. června a uskuteční se jako první část Dětské scény 2014 (od 14. června navazuje na recitační část 43. celostátní přehlídka dětského divadla).

Diskuse: "Národní přehlídka dětských recitátorů"