Naše divadelní úspěchy:

 

18.února 2014 proběhlo v naší škole již tradiční školní kolo dětské recitace, kde vystoupili všichni žáci. Do okresního kola v Jičíně postoupili ze 2.ročníku T.Vorel, ze 3.ročníku A.Burčáková a T. Urbánek, ze 4.ročníku K.Tuláčková a N.Petrtýlová a z 5.ročníku P.Rumlová, L.Hamanová a K.Zmrhalová. Do rožďalovické Veselé básničky navíc postoupili: V.Kvapilová a M.Homérová z 1.ročníku, K.Fenclová ze 2.ročníku a A.Vaněk ze 3.ročníku.

 

25.2.2014 se oba divadelní soubory naší školy zúčastnily soutěžní divadelní přehlídky „Dětská scéna“v Jičíně. Na přehlídce vystoupilo celkem 9 dětských kolektivů. Soubor Korálovky vystoupil s představením: „ Tajemství říše AGORD“ a soubor „Korálka mladší“ s „Bajkou o myši, datlovi a klobáse“.

 

4.3.2014 proběhlo v Jičíně okresní kolo dětské recitace, kde byla oceněna N.Petrtýlová čestným uznáním, P.Rumlová postoupila do krajského kola. Velmi nás potěšily i 2 bývalé žákyně naší školy E.Voláková a V.T.Štěpánková, které pokračují dále v práci ve zdejším divadelním kroužku Korálovky a obě také postoupily do krajského kola.

 

12.3. 2014 Proběhla dále nepostupová recitační soutěž Veselá básnička v Rožďalovicích, kde získala ocenění V.Kvapilová, T.Vorel, T.Urbánek, N.Petrtálová, P.Rumlová a L.Hamanová.

 

Všichni recitátoři i pedagogové, kteří jim pomohli s přípravou, si zaslouží poděkování a vítězové velký potlesk.