Vesnice roku 2014

16.06.2014, 18:04, Obec Dětenice

Ve středu 18.6.2014 navštíví naši obec krajská hodnotící komise soutěže "Vesnice roku 2014"


Vážení spoluobčané,


protože je v naší obci mnoho aktivních obyvatel, kteří věnují svou energii a volný čas na zkvalitnění života v naší obci, rozhodlo se zastupitelstvo obce přihlásit naše obce tj. Dětenice, Osenice a Brodek do celostátní soutěže „Vesnice roku“. Ve středu 18.6.2014 naši obec navštíví hodnotící komise Královéhradeckého kraje. Komisi uvítáme ve středu 18.6.2014 ve 13,50 v dětenické sokolovně, kde je připraven krátký uvítací program, kterým se budou naše obce před komisí presentovat. Mimo jiné zazpívá Jana Heryánová, představí se divadelní soubor Korálka, vystoupí děti ze základní školy Dětenice, presentovat se budou i místní spolky a zámek Dětenice. Program je otevřen veřejnosti a Vaše přítomnost bude velmi vítána.
 

 
« Zpět


Diskuse: "Vesnice roku 2014"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře