Úklid příkopů v katastru obcí Dětenice, Osenice, Brodek a Rokytňany

20.03.2017, 07:56, Obec Dětenice

Obec Dětenice ve spolupráci s "Mysliveckým sdružením Dětenice", s hasiči "SDH Brodek", s dětským oddílem "STROM Dětenice a s fotbalisty "TJ Sokol Dětenice" již tradičně organizuje brigádu na úklid příkopů v našem okolí.


Obec Dětenice ve spolupráci s "Mysliveckým sdružením Dětenice", s hasiči "SDH Brodek", s dětským oddílem "STROM Dětenice a s fotbalisty "TJ Sokol Dětenice" již tradičně organizuje brigádu na úklid příkopů v našem okolí. V okolí obcí Dětenice, Osenice, Brodek a Rokytňany každoročně nasbíráme v příkopech plný velký kontejner odpadků. Všem, kterým není lhostejné jak okolí naší obce vypadá již předem děkujeme za účast a pomoc.

Začátek je v neděli 26.3.2017 v 9,00 na OÚ v Dětenicích, v 11,00 hodin je pro účastníky připraveno na hřišti v Dětenicích občerstvení.

 
« Zpět


Diskuse: "Úklid příkopů v katastru obcí Dětenice, Osenice, Brodek a Rokytňany"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře