Pálení čarodějnic

23.04.2014, 06:29, Obec Dětenice

30.4.2014 SDH Brodek a TJ Sokol Dětenice ve spolupráci s obecním úřadem pořádají tradiční pálení čarodějnic.

30.4.2014 na hřišti v Brodku a na fotbalovém hřišti v Dětenicích proběhne již tradiční pálení čarodějnic.

Pořadatelé, hasiči z Brodku a sportovci z Dětenic, Vás srdečně zvou, občerstvení je zajištěno.

Upozornění:

Na Brodku u cesty na Filipen a na hřišti v Dětenicích rostou hromady na dřevo a větve stromů. Po dohodě s pořadateli máte možnost na ty tyto hromady přidat i Vaše větve.

Na otevřených ohních lze pálit pouze dřevo, větve stromů a suchou trávu. Je nutné si uvědomit, že moderní materiály obsahují jedovaté látky, které při pálení znečišťují ovzduší a ničí zdraví nám všem, zejména pak našim dětem.

Porušování zákazu spalování tohoto odpadu bude řešit obecní úřad ve spolupráci s inspekcí životního prostředí nejen vysokými pokutami.

Diskuse: "Pálení čarodějnic"