5.ročník festivalu amatérské tvorby - Dětenické divadlování 2016

19.09.2016, 15:58, Obec Dětenice

Obec Dětenice a obecní divadelní soubor Korálka Dětenice ve spolupráci s místními hasiči a fotbalisty pořádají 5.ročník přehlídky amatérské tvorby Dětenické divadlování 2016. Akce probíhá od pátku 23.9.. do neděle 25.9. 2016 pod širým nebem v amfiteátru na Foerstrově zahradě v Osenicích a v dětenické sokolovně.

Již v pátek nás čekají tři představení a koncert v dětenické sokolovně. V sobotních dopoledních hodinách budou probíhat pro účastníky i všechny děti z Dětenic, Osenic a Brodku a našeho okolí výtvarné a divadelní dílny, bude možnost si vyzkoušet chůzi na chůdách, žonglování a přihlásit se do výtvarných a divadelních dílen.

V odpoledních a večerních hodinách v pátek a v sobotu a v neděli dopoledne jsou připravena amatérská divadelní představení divadelních souborů z Mostu, Smiřic, Prahy, Mladé Boleslavi, Sobotky, Miletína, Rožďalovic a samozřejmě i z Dětenic a Kopidlna (cca 115 účinkujících).

plakát

program

Diskuse: "5.ročník festivalu amatérské tvorby - Dětenické divadlování 2016"