21. ročník - udílení ocenění Jivínského Štefana

20.02.2017, 09:14, Obec Dětenice

Pozvánka na udílení ocenění Jivínského Štefana:

Dětenice – Pořadatelé srdečně zvou na slavnostní udílení sošky Jivínského Štefana za pozoruhodný kulturní počin roku 2016 a za dlouholetou kulturní činnost.

Datum konání je tradiční – tedy 25. února, a stane se tak po jedenadvacáté. Letos se tohoto setkání lidí spjatých s kulturou ujala obec Dětenice a zve do sokolovny v Dětenicích, kde od 15 hodin začíná prezence účastníků a od 16 hodin program.

Udělení Jivínského Štefana potěší někoho z obětavých tvůrců „bohulibých" kulturních aktivit a povzbudí ty, jejichž snaha obohatit život své obce i široké veřejnosti nezůstala nepovšimnuta.

Těší se organizátoři Štefanská komise, Nadační fond Jičín – město pohádky, Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně, Prochoroviny a obec Dětenice.

Podrobnosti z udílení cen:  zde

Diskuse: "21. ročník - udílení ocenění Jivínského Štefana"